Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Tzv. vrstevný systém oblékání si získal velkou popularitu, jelikož poskytuje efektivní způsob, jak i v náročných klimatických podmínkách udržet tělo v optimální tepelné pohodě bez příznaků podchlazení (hypotermie) nebo přehřátí. Celý systém vrstveného oblečení je založen na vhodné kombinaci materiálů rozdílných vlastností. Není proto možné měnit pořadí jednotlivých vrstev, jelikož by v tomto případě došlo ke zrušení celého efektu.

Systém vrstveného oblékání je založen především na udržování tzv. mikroklima těla. Pokud dojde k velké ztrátě tepla nebo přehřátí, v těle jsou spuštěny procesy k obnovení rovnováhy a optimálního tělesného mikroklimatu. Celý tento děj vyžaduje od lidského organizmu vysokou spotřebuje energie. Systém oblečení by proto měl být z tohoto důvodu optimálně využíván, a to především vzhledem ke změnám počasí a stupni naší pohybové aktivity. Nejmodernější systém oblečení při náročných pohybových aktivitách vychází z existence tří vrstev, které se vzájemně doplňují a významným způsobem se podílejí na regulaci našeho mikroklimatu.

Moderní systém vrstveného oblékání se skládá ze tří základních vrstev (sací, izolační a svrchní), z nichž každá funguje jako specifický ochranný prvek proti vlivům počasí. V některých případech se užívají ještě další tzv. super izolační vrstvy.

Doprava zdarmaPři objednávce která činí alespoň  2tis. neúčtujeme poštovné a balné

Pro kluby a týmy Navrhneme a zajistíme vhodné oblečení pro váš klub nebo tým včetně loga

Poradíme, pomůžeme Milan Hájek a Tomáš Krejza jsou připraveni Vám kdykoli poradit

Půjčovna oblečení V nabídce jsou kvalitní komplety značek Gill a Henri Lloyd

Gill Henri Lloyd Musto Slam
Harken McLube Spinlock Zhik North Sails
Moderní eshop od Webmiumeshop