Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Často se nás ptají, proč nespolupracujeme se značkovým dodavatelem látek; odpověď je jednoduchá. Užíváme si svobody inovovat bez omezení nebo omezení. Neustálým rozšiřováním našeho dodavatelského řetězce můžeme diverzifikovat náš sortiment a přitom zůstat ve výběru individuální. Srovnávací testy se provádějí proti konkrétním značkovým tkaninám, abychom potvrdili, že námi vybrané tkaniny je vždy překonávají.
Naše jednoduchá hierarchie tkanin jasně rozlišuje naše dvouvrstvé a třívrstvé technologie tkanin a náš nový rychlý referenční nástroj představuje naši úroveň výkonnosti tkanin u většiny našich nepromokavých oděvů, takže můžete rychle určit, který oděv nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
Naše oděvy jsou přísně testovány, aby bylo zajištěno, že splňují naše přísné výkonové normy. Každé z nich bylo přiděleno hodnocení, které ukazuje, jak dobře funguje v rámci našich tří kategorií Vodotěsnost, Prodyšnost a Trvanlivost; zajistit, že máte správný produkt pro vaši činnost.

                                                                   

XPLORE+® je naše třívrstvá tkanina, která je voděodolná, prodyšná a odolná. Výhodou je lehká síťovina, která vám poskytuje zaručenou ochranu a pohodlí. Vytvořeno pro ty, kteří potřebují zvýšenou úroveň vodotěsné ochrany a zvýšenou odolnost tam, kde musí být zaručen výkon ve vlhkých podmínkách.

XPLORE® je naše dvouvrstvá tkanina, která je voděodolná, prodyšná a odolná a poskytuje vám zaručenou ochranu a pohodlí. Poskytuje spolehlivou úroveň výkonu v široké škále podmínek, kde má prioritu hmotnost a prodyšnost.

 

Doprava zdarmaPři objednávce která činí alespoň  2tis. neúčtujeme poštovné a balné

Pro kluby a týmy Navrhneme a zajistíme vhodné oblečení pro váš klub nebo tým včetně loga

Poradíme, pomůžeme Milan Hájek a Tomáš Krejza jsou připraveni Vám kdykoli poradit

Půjčovna oblečeníPůjčujeme jachtařské oblečení Gill Inshore O32 a Offshore OS25.

Spinlock Gill Hely Hansen Musto
Moderní eshop od Webmiumeshop